امكانات و خدمات
صفحه جستجو   صفحه قبل
از مشکلاتی که برای راه اندازی سایتهای ارزان قیمت وجود دارد، هزینه طراحی و خرید هاست و دامین و همچنین مدت زمان راه اندازی آن است. در noogle این مشکلات حل شده است تا صفحه وبی ارزان داشته باشید زیرا:
  • برای راه اندازی یک صفحه وب ساده، مراحلی بسیار آسان برای شما قرار داده شده تا به راحتی خودتان سایتتان را طراحی کنید.
  • از لحاظ زمانی در این سایت شما قادر خواهید بود حداکثر ظرف 12 ساعت کاری صاحب صفحه وب شوید.
ضمنا یک آدرس اینترنتی ساده به شما خواهيم داد. شما این آدرس را میتوانید در بروشورها و یا کارتهای ویزیت خود درج کنید. مانند آدرسهاي زير:
  • www.noogle.ir?alborz
  • www.noogle.ir?asankharid

كليك كنيد.  • اگر طراحی ساده، نیاز شما را تامین نمیکند همکاران ما در زمانی کوتاه و با هزینه بسیار پایین طراحی پیشرفته تری را انجام میدهند. مسلما كادر تخصصي اين سايت بدليل كار تخصصي و سريع كاري با شعار سود كم فروش بالا ارزانترين و سريعترين سايتها را آماده ميكنند. ضمنا اطلاعات سايت شما با بالاترين درجه اهميت در جستجوهاي noogle براي بينندگان قرار ميگيرد
    براي اين منظور اينجا كليك كنيد.


  • شما برای یک صفحه وب ساده نیاز به خرید هاست و دامین ندارید و از فضای noogle با یک آدرس اینترنتی ساده كه به شما خواهيم داد (همانطور كه بالا ذكر گرديد) به هدفتان خواهید رسید. اما اگر فضا و دامین مستقل بخواهید باز هم همکاران ما با حداقل هزینه این کار را برایتان انجام میدهند. در واقع با اينكه سايت مستقلي خواهيد داشت ولي با ارتباطي كه از طريق اين سايت با سايت شما برقرار ميكنيم اجازه ميدهيم كه شما براحتي بتوانيد از طريق سايت noogle، سايت خود را ويرايش كنيد. بدين ترتيب ارزانترين صفحه وب جهان با Domain مستقل را ايجاد خواهيد كرد. اين سايتها نيز با درجه اهميت بالايي در جستجوهاي noogle براي بينندگان قرار ميگيرد.
    براي اين منظور اينجا كليك كنيد.